Про участь у нараді

изображение_viber_2023-11-02_14-04-21-554 — копия

02.11.2023 в м. Київ відбулася нарада «Посилення водопостачання, санітарії та гігієни для громадського здоров’я та якісної медичної допомоги в Україні: вивчені уроки та майбутні напрямки для невідкладного та довгострокового покращення» за участі завідувача відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» Юлії МОРОЗОВОЇ.

Захід проводився за ініциативою Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в рамках реалізації спільного проєкту ВООЗ/CDC США щодо покращення послуг водопостачання та санітарії для громадського здоров’я в Україні.

Основною метою зустрічі є мобілізація політичного та міжсекторального партнерства для удосконалення послуг водопостачання, санітарії та охорони здоров’я в Україні. Під час зустрічі було окреслено стратегічне бачення, включаючи національну програму планування забезпечення безпечності водопостачання, узгоджене з поточною програмою відновлення та ініціативами щодо вступу України до ЄС. Крім того, було представлено нещодавно розроблені інструменти, такі як українська версія Інструменту ВООЗ/ЮНІСЕФ з покращення водопостачання та санітарії в медичних закладах (WASH FIT), а також чек-лист з оцінки готовності для постачальників послуг водопостачання та санітарії. У рамках заходу також відбувався обмін досвідом щодо кращих практик між колегами.