Продовжуємо проводити навчання!

1699439103481 – копія

Сьогодні, на базі Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб, відбувся тренінг з безперервного професійного розвитку на тему «Сказ. Основи надання антирабічної допомоги». У заході взяли участь лікарі-епідеміологи, лікарі-ортопеди-травматологи, лікарі-хірурги та помічники лікарів-епідеміологів.

Учасники мали можливість поглибити свої знання з питань відпрацювання єдиного підходу до проведення антирабічного лікування, відбору та транспортування біоматеріалу від людей, правил доставки патологічного матеріалу до ветеринарної лабораторії для дослідження на сказ.

Спікерами заходу виступили Наталія ЗВЄРЄВА, завідувач вірусологічної лабораторії, Ганна СУХОРУКОВА, завідувач відділення особливо небезпечних інфекцій відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб, Олена КОНДРАТЕНКО, лікар-епідеміолог відділення особливо небезпечних інфекцій відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб, Костянтин ЖУВАК, завідувач відділу боротьби та профілактики зі сказу Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини.

Наприкінці заходу усі учасники проходять тестовий контроль, за результатами якого отримують сертифікати з 10 балами (при умові надання не менше 80 відсотків правильних відповідей).