Про участь у воркшопі

20231107_135657

07-09 листопада 2023 року в м. Харків відбувся захід з освоєння практичних навичок зі створення рішень для підвищення рівня вакцинації COVID-19 та рутинної імунізації в Україні, організований Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за технічної підтримки секції здоров’я та харчування (Health & Nutrition section) і агенції Lanka.CX.

Метод, на якому був побудований тренінг, фокусувався на основних мотивах та бар’єрах для досягнення бажаної поведінки людини стосовно її здоров’я.

Під час тренінгу команди учасників мали можливість не лише отримати нові знання, а й безпосередньо брати участь у процесі, створюючи та презентуючи різні ідеї та прототипи для покращення роботи у напрямку імунізації дитячого та дорослого населення.

Від нашої установи в сесії взяли участь лікар епідеміолог відділення імунопрофілактики Валентина Скляр, лікар епідеміолог відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб Олена  Зохан, лікар стажист з епідеміології відділу комунікації та інформаційно-роз’яснювальної роботи Тетяна Горєлова, помічник лікаря епідеміолога відділення імунопрофілактики Дмитро Курочка.