Про проведення онлайн-семінару

03

09.11.2023 завідувачем відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» проведено онлайн-семінар з питань покращення епідеміологічного нагляду за гострими кишковими інфекціями (ГКІ) та гострим вірусним гепатитом А (ВГА) для представників Департаментів охорони здоров’я Харківської обласної військової адміністрації та Харківської міської ради, керівників, сімейних лікарів, лікарів інфекціоністів закладів охорони здоров’я м.Харкова та районів Харківської області, завідувачів, лікарів епідеміологів, помічників лікарів епідеміологів філій нашої установи.

У ході наради висвітлено питання щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції в Україні за 9 місяців 2023 року та рекомендованих заходів ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» щодо попередження виникнення ускладнень епідемічної ситуації.

Також обговорено стан епідситуації з ГКІ та ВГА в Харківській області за 9 місяців поточного року. Детально розібрані заходи щодо покращення епіднагляду за даними інфекційними захворюваннями.

Окремим блоком розглянуто питання організації та проведення обмежувальних протиепідемічних заходів у домашніх осередках та організованих колективах.