МОЗ пояснює, як не стати жертвою кіберзлочинців: вбережіть себе від фішингових атак

МОЗ

На офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) запустився розділ «Кібербезпека». Він буде корисним для медичних працівників, адміністраторів медичних закладів та всіх зацікавлених партнерів, які хочуть отримати основні знання з кібербезпеки.

Метою цього впровадження є інформування медичних працівників про те як захистити себе, свої дані та дані пацієнтів від кіберзагроз, а також навчання основам кібербезпеки в медичних закладах.

Найпоширенішим видом кіберзагроз є фішингові атаки. Їх мета – переконати користувача власноруч зробити бажане для зловмисника, наприклад, розкрити свої особисті дані. Це може призвести і до витоку даних пацієнтів: номерів телефонів, логінів та паролів від електронної пошти та облікових записів у медичних інформаційних системах та ін.

На сайті МОЗ ви дізнаєтесь про ознаки фішингового повідомлення та як захиститись від такого виду кіберзагрози.

Звертаємо вашу увагу, що найпоширенішим видом фішингової атаки є саме надсилання листів на електронну пошту. Тому будьте уважні та ознайомтесь з матеріалом про фішингові атаки, щоб не стати жертвою кіберзлочинців!

Увага: якщо ви вважаєте, що стали жертвою фішингової атаки, негайно змініть паролі всіх своїх облікових записів та зверніться до адміністратора вашого закладу.

Джерело –  сайт МОЗ України