Хвороби краще попередити, ніж лікувати!

IMG-cd9e29446227ba0c675bc812e861e576-V – копія

23.11.2023 фахівцями Дергачівської філії ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» разом з медичними працівниками КНП «Дергачівська центральна лікарня Дергачівської міської ради» здійснено візит до амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Малоданилівської селищної ради» с. Черкаська Лозова.

В ході проведення візиту всі бажаючі мали змогу отримати консультації профільних лікарів, перевірити артеріальний тиск, рівень цукру в крові та насиченість крові киснем (сатурація).

Надавалась інформація населенню з використанням наглядної агітації про хвороби серця, інсульт, цукровий діабет та методи їх попередження.  Проводилось консультування з питань здорового способу життя: збалансованого харчування, фізичної активності тощо. Адже деякі хвороби краще попередити, ніж лікувати.

Також проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо профілактики інфекційних захворювань, а саме профілактики кишкових інфекцій, вірусних гепатитів та проведення профілактичних щеплень.

Велика увага приділена серйозній проблемі не лише для України, але й в усьому світі – розвитку антибіотикорезистентності. З населенням були обговоренні питання використання антибіотиків без лікарського призначення, надмірне або неправильне використання протимікробних препаратів та важливості своєчасного звернення за медичною допомогою.