Проведення серії тренінгів з питань безпечного поводження з вакцинами та дотримання холодового ланцюга триває

2 – копія

У Харківській області продовжується  проведення серії тренінгів з питань безпечного поводження з вакцинами та дотримання холодового ланцюга.

Навчання організоване Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) сумісно з Харківським обласним центром контролю та профілактики хвороб за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та ініціативи COVAX.

21 та 23 листопада 2023 року  в навчанні прийняли участь близько 100 медичних працівників (медичні сестри кабінетів щеплень та працівники закладів охорони здоров’я) Лозівського, Красноградського, Богодухівського, Харківського Балаклійського, Барвінківського, Валківського,  Ізюмського,  Чугуївського  районів Харківської області та м. Харків, відповідальних за вакцинацію, отримання, транспортування, зберігання та використання вакцин.

ЮНІСЕФ підтримує систему охорони здоров’я, допомагаючи покращенню умов зберігання вакцин шляхом заміни звичайних холодильників, які використовуються в закладах охорони здоров’я, на спеціалізоване обладнання з надійним температурним моніторингом.

Нове обладнання відповідає міжнародним стандартам і рекомендованим ВООЗ та ЮНІСЕФ.