Щодо участі у семінарі

405085960_876721703995326_1963560984900715529_n – копія

У місті Львів 20-23 листопада проходив семінар з питань раннього попередження, оповіщення та реагування в умовах надзвичайних ситуацій, організований Європейським регіональним бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Семінар розроблений в межах спільного проєкту Європейського регіонального бюро ВООЗ, штаб-квартири ВООЗ та Інституту громадського здоров’я Італії за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC).

У семінарі взяли участь фахівці, що працюють у сфері громадського здоров’я на національному та регіональному рівнях, представники Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів. ДУ “Харківський ОЦКПХ МОЗ” представляла заступник генерального директора з епідеміологічних та санітарно-гігієнічних питань Неля Новіцька.

На семінарі розглянуті такі питання, як: здійснення епіднагляду на основі індикаторів; синдромного епіднагляду та епіднагляду на основі подій під час надзвичайних ситуацій; верифікація отриманої інформації; оцінювання ризиків у сфері громадського здоров’я; прийняття рішень та координація заходів під час реагування на надзвичайну ситуацію; аналіз та оцінка заходів, проведених на етапах попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій.

Фасилітатори семінару та доповідачі поділились власним досвідом та досвідом країн світу (Греція, Італія, Бангладеш) щодо надзвичайних ситуацій у сфері громадського здоров’я, спричинених міграційними кризами населення, природними та техногенними факторами.