Перші загальні збори Громадської організації «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я».

407162657_2130147144000972_2440772377460206808_n – копія

2 грудня в м. Івано-Франківськ відбулись перші загальні збори Громадської організації «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров’я».

Зустріч з вітальними словами відкрили Заступник Міністра охорони здоров’я України – головний державний санітарний лікар України Ігор КУЗІН, керівниця проєкту Pact «Розбудова системи громадського здоров’я» Альона Герасимова, радник Міністра з охорони здоров’я України зі стратегічних питань Кшиштоф Ланда,  Голова Асоціації, генеральний директор Івано-Франківського ОЦКПХ Руслан Савчук, член правління Асоціації, проректор з наукової роботи Ужгородського національного університету Іван Миронюк.

Від Харківської області у заході взяли участь делегати: заступник генерального директора з епідеміологічних та санітарно-гігієнічних питань Неля Новіцька, завідувач відділу документообігу та організаційної роботи Наталя Антоненко, завідувач відділу епіднагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб Юлія Морозова, від Харківського національного медичного університету – доцентка кафедри громадського здоров’я  та управління охороною здоров’я Валентина Нестеренко.

Серед основних завдань Асоціації є налагодження взаємодії та обміну досвідом  фахівців сфери громадського здоров’я та дотичних секторів, впровадження найновішого міжнародного досвіду з питань розбудови громадського здоров’я, створення надійного партнерства з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, територіальними громадами у прийнятті та впровадженні управлінських рішень щодо розбудови ефективної системи громадського здоров’я  в Україні, сприяння змінам у відношенні до проблем громадського здоров’я та важливості його ролі у житті.

Рішенням загальних зборів було створено 22 відокремлених підрозділи в областях України та м. Києві, що свідчить про широке представництво Асоціації в нашій країні та велику зацікавленість з боку фахівців у сфері громадського здоров’я до діяльності організації.

Керівником відокремленого структурного підрозділу на території Харківської області обрано Любов Махоту, генерального директора – головного державного санітарного лікаря Харківської  області.

Попереду плідна робота для розвитку системи громадського здоров’я.