Проєкт «5 кроків до здорового харчування»

IMG-d1466baf72a5ec4aac6307bab8f888f2-V – копія

На минулому тижні стартував проєкт «5 кроків до здорового харчування» в 15 закладах загальної середньої освіти м. Харків та Харківської області.

Проєкт  реалізовується Центром громадського здоров’я України, за підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні та на регіональному рівні фахівцями відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб ДУ “Харківський ОЦКПХ МОЗ” у співпраці з Департаментом освіти Харківської міської ради та Департаментом освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.

Мета  цього проєкту – підвищити рівень обізнаності всіх учасників навчально-виховного процесу (учнів, вчителів, батьків) щодо важливості здорового харчування  формування культури заохочення здорового вибору та дбайливого ставлення до свого здоров’я.

Учням 9-11 класів проводяться навчальні вебінари та презентації в онлайн форматі щодо важливості правильного вибору  здорового раціону, обмеження цукру, солі та відмови від страв, що містять трансжири, про корисне співвідношення продуктів при наповненні «тарілки здорового харчування», необхідність  дотримання питного режиму тощо.

З учнями проводяться вікторини, ігри, анкетування з метою засвоєння матеріалу та підтримки зацікавленості до теми здорового харчування.

Збереження й зміцнення здоров’я учнів, формування в них дбайливого ставлення до свого здоров’я допоможуть виростити здорове покоління.