Про проведення онлайн-наради

3 – копія – копія

21.12.2023 завідувачем відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб Тетяною Карловою проведено онлайн-нараду «День профільного спеціаліста» для завідувачів, лікарів епідеміологів, помічників лікарів епідеміологів філій установи.

У ході наради обговорено питання ускладнення епідемічної ситуації з кору в Румунії, акцентовано увагу на заходах щодо посилення епідеміологічного нагляду за кором в Україні та Харківській області. Також розглянуто стан епідемічної ситуації та заходи щодо здійснення епіднагляду за скарлатиною.

Детально розібрано питання щодо складання плану роботи та плану моніторингових досліджень на 2024 рік з епідеміологічного розділу; окреслено основні підходи по здійсненню рутинного епідеміологічного нагляду за інфекційними та паразитарними захворюваннями.

Окремим блоком розглянуто питання підготовки до річного звіту, складання річних звітних форм за 2023 рік, з урахуванням недоліків попередніх років.

Обговорено стан виконання завдань онлайн-нарад за 11 місяців 2023 року, фахівцям філій надані відповідні пропозиції.

Завідувачам філій надані завдання та рекомендації щодо їх виконання стосовно взаємодії з керівниками закладів охорони здоров’я та органами влади з метою покращення здійснення епідеміологічного нагляду.

Акцентовано увагу фахівців на необхідності опрацювання та впровадження в роботу вимог нових чинних нормативних документів Кабінету Міністрів України та МОЗ України.