Про участь у засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Безлюдівської селищної ради

Безл м

22 грудня 2023 року відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС Безлюдівської селищної ради, в якому взяла участь в.о. завідувача Харківської районної філії ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» Тетяна Масалова.

На засіданні розглядалось питання про стан забезпечення населення питною водою гарантованої якості як централізованого, так і нецентралізованого водопостачання. Проведено аналіз результатів моніторингу якості та безпечності питної води, проведеного  Харківською районною філією ДУ “Харківський ОЦКПХ МОЗ” у 2023 році, в тому числі води,  яка надається   населенню Безлюдівської громади комунальним підприємством Харківської районної ради «Комуненерго».

Було надано рекомендації для запобігання виникненню епідемічних ускладнень внаслідок вживання населенням питної води, яка не відповідає гігієнічним вимогам. Основні з цих рекомендацій – заходи щодо недопущення забруднення джерел питного водопостачання та проведення санітарно-оздоровчих заходів з метою приведення  колодязів громадського користування  у відповідність з гігієнічними вимогами з подальшим лабораторним контролем якості та безпечності питної води.

Також розглянуто питання виконання заходів щодо  профілактики  грипу та ГРЗ на території Безлюдівської селищної ради. Проведено аналіз стану захворюваності населення на грип та ГРЗ за період  40-50 тижнів епідсезону 2023-2024.   Надані пропозиції  щодо обов’язкової вакцинації проти грипу та COVID-19.

Крім того,  було проаналізовано  виконання Комплексного плану заходів щодо недопущення виникнення епідеміологічних ускладнень з вірусного гепатиту А в Харківському районі.