Тренінг «Базовий курс з управління надзвичайними ситуаціями в галузі громадського здоров’я».

photo170м

Завершився тренінг  «Базовий курс з управління надзвичайними ситуаціями в галузі громадського здоров’я», який проводився у м. Київ  за підтримки Центру контролю за захворюваннями США та Міжнародного навчально-освітнього центру охорони здоров’я Вашингтонського Університету (I-TECH). Від нашої установи у тренінгу взяли участь лікар із загальної гігієни відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» Валерій Нікулін, завідувач Харківської міської філії Володимир Чегодайкін, завідувач відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб Харківської міської філії Лілія Звягінцева, завідувач Краснокутської філії Олексій Лихвар та завідувач Ізюмської філії Микола Пазушко.

В ході тренінгу учасники отримали знання щодо системи управління під час надзвичайних ситуацій в галузі громадського здоров’я (НС в ГЗ) в Україні,  ролі та обов’язків персоналу з управління НС в ГЗ, планування для управління НС в ГЗ.

Опрацьовані навички з використання геоінформаційних систем та систем управління інцидентами, оцінювання ризиків та психосоціальної допомоги постраждалим та персоналу.