Відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС щодо недопущення виникнення вірусного гепатиту А на території Харківського району

photo

26 грудня під головуванням голови Харківської районної військової адміністрації Харківської області Володимира Усова відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У засіданні взяли участь в.о. завідувача Харківської районної філії ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» Тетяна Масалова, завідувач Дергачівської філії ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» Ірина Рильцева, голови міських, селищних та сільських територіальних громад та члени комісії.

На розгляд комісії винесені питання щодо захворюваності населення району на гострі кишкові інфекції та заходів для недопущення виникнення епідемічних ускладнень з вірусного гепатиту A на території Харківського району.

В.о. завідувача Харківської районної філії ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» Тетяна Масалова доповіла про стан епідситуації на території Харківського району за 11 місяців 2023 року та проведені координаційні заходи по недопущенню виникнення епідускладнень. Представлено аналіз результатів моніторингу якості та безпечності питної води централізованого та нецентралізованого водопостачання.

На засіданні затверджено Комплексний план заходів щодо недопущення виникнення епідемічних ускладнень з вірусного гепатиту А в Харківському районі.