Проєкт «5 кроків до здорового харчування»

5 кроків підсумок

Завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб Юлія МОРОЗОВА взяла участь у підсумковому онлайн-вебінарі – Досвід реалізації проєкту «П’ять кроків до здорового харчування», ініційованого Центром громадського здоров’я України, за підтримки бюро ВООЗ в Україні.

Онлайн – вебінар відбувся за участі Бюро ВООЗ в Україні, Центру громадського здоров’я МОЗ України, ГО «Життя», представників обласних ЦКПХ.

Мета заходу – поширити позитивний досвід реалізації заходів зі сприяння здоров’ю з метою підвищення рівня обізнаності учасників освітнього процесу щодо важливості здорового харчування.

Напередодні нового року успішно завершилась реалізація проєкту «5 кроків до здорового харчування», фахівцями нашого центру у співпраці з працівниками освіти були  проведені всі заплановані проєктом навчально-просвітницькі заходи в закладах освіти, організовані активності по закріпленню та розповсюдженню набутих знань. Всі учасники отримали позитивний досвід щодо важливості здорового харчування, формування культури заохочення здорового вибору та дбайливого ставлення до свого здоров’я.

Всього у проєкті взяли участь понад 3000 учасників, в тому числі  учні 9-11 класів, вчителі, батьки, а також за бажанням долучились діти молодшої та середньої школи.

Серед 15 закладів освіти м. Харків та Харківської області, задіяних до реалізації проєкту,  5 самих активних та креативних закладів стали переможцями, які отримали заохочувальні призи та подарунки.

Отримані знання під час реалізації проєкту мають допомогти дітям у повсякденному житті уникати нездорового харчування, як одного із основних поведінкових факторів ризику неінфекційних захворювань (серцево-судинні хвороби,  цукровий діабет, розладів  травної системи, захворювань опорно-рухового апарату тощо) і у  довгостроковій перспективі не нести тягаря цих хвороб.