Дезінфекційні заходи на деокупованих територіях

фото 2 – копія

На територіях населених пунктів, які були тимчасово окуповані збройними силами російської федерації, і на яких забезпечено (відновлено) державний суверенітет України проводяться заходи, у тому числі дезінфекційні (дератизація, дезінсекція у приміщеннях на територіях населених пунктів та дезінфекція питної води шахтних колодязів, каптажів та джерел у разі невідповідності питної води епідемічним показникам безпеки).

На території Харківської області було тимчасово окуповано 24 територіальні громади (568 населених пунктів); залишаються окупованими 2 територіальні громади  (29 населених пунктів).

Торік фахівцями центру контролю та профілактики хвороб здійснені виїзди у населені пункти на територіях 20 територіальних громад області.

Під час виїздів фахівцями відділень дезінфектології проведені заходи з профілактичної дезінфекції, дезінсекції та дератизації на 438 об’єктах соціальної  сфери загальною площею 197653,0 м2, також була проведена профілактична дезінфекція у 125 місцях децентралізованого водопостачання  (шахтні колодязі та джерела), в частині обробки їх зовнішніх поверхонь та прилеглих до них майданчиків, а також знезараження питної води у 62 колодязях.

Роботи з дезінфекційних заходів на деокупованих територіях тривають.