Про участь у тренінгу

1H8A5960 – копія

В м. Дніпро відбувся тренінг з покращення водопостачання, санітарії, гігієни та поводження з відходами в закладах охорони здоров’я: використання та розгортання інструменту WASH FIT. Від нашого центру взяли участь завідувач відділення антимікробної резистентності та інфекційного контролю відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб Тетяна МАКСУЛЬ та завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб Юлія МОРОЗОВА, а також представники КНП «Міська поліклініка №20 Харківської міської ради».

Бюро ВООЗ в Україні, за підтримки Європейського регіонального бюро ВООЗ та штаб-квартири ВООЗ провели тренінг з покращення водопостачання, санітарії, гігієни та відходів у закладах охорони здоров’я: використання та масштабування інструменту WASH FIT.

Захід був спрямований на підтримку створення стійких та ефективних програм WASH у закладах охорони здоров’я, узгоджуючи їх із заходами з профілактики та контролю інфекцій та боротьби з антимікробною резистентністю, для збільшення потенціалу системи охорони здоров’я щодо постійного моніторингу можливостей щодо водопостачання, санітарії, гігієни та поводження з відходами шляхом інституціоналізації інструменту WASH FIT.

Цей комбінований підхід дозволить медичним командам створювати та підтримувати ефективні програми WASH, мінімізуючи ризики інфекцій та підвищуючи безпеку пацієнтів.