Про проведення онлайн-наради

4 – копія

31.01.2024 фахівцями відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб спільно з завідувачем вірусологічної лабораторії ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» проведено онлайн-нараду з питань моніторингу циркуляції ентеровірусів в об’єктах навколишнього середовища для завідувачів філій, лікарів епідеміологів, помічників лікарів епідеміологів, відповідальних осіб та їх дублерів за здійснення відбору зразків стічної води з комунальних очисних споруд.

У ході наради було розглянуто чинні нормативні документи МОЗ України, рекомендації щодо організації та проведення моніторингу циркуляції ентеровірусів в об’єктах навколишнього середовища та серед населення ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Обговорено основні положення плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища Харківської області на 2024 рік з епідеміологічного розділу та заходи щодо його виконання.

Також було розглянуто правила відбору та доставки зразків проб стічної води до вірусологічної лабораторії відповідно до стандартної операційної процедури, затвердженої наказом по ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» від 25.01.2024 №23 «Про затвердження Графіку доставки зразків проб стічних вод».