Бригада медиків з Харкова відвідала Первомайську територіальну громаду

изображение_viber_2024-02-06_12-34-10-742 – копія

В рамках регіональної інформаційно-роз’яснювальної кампанії, присвяченої Всесвітньому дню боротьби проти раку, 6 лютого відбувся виїзд фахівців ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» та лікарів КНП «Обласний центр онкології» до поліклінічного відділення Первомайської центральної районної лікарні (ЦРЛ).

З метою ранньої діагностики онкологічних захворювань лікарі-онкологи проводять скринінгові дослідження на рак шийки матки, молочних залоз, передміхурової залози та огляд пацієнтів щодо діагностики візуальних форм раку шкіри, голови та шиї.

Під час заходу фахівцями проводиться активна роз’яснювальна робота щодо профілактики онкозахворювань з використанням листівок та інших засобів наглядної агітації.

З початку роботи виїзних бригад медиків (05-06 лютого) обстежено більше 100 пацієнтів у віддалених громадах, з них 24 – направлені на дообстеження з приводу перших ознак онкологічної патології.

Нагадаємо, що відповідні заходи продовжуються та відбудуться:

07.02 – в поліклінічному відділенні Нововодолазької ЦРЛ

08.02 – Красноградської ЦРЛ

09.02 – Лозівської ЦРЛ

Робота фахівців відбудеться з 10:00 до 15:00 години.

Приєднуйтесь до заходів. Рак – це не вирок. Це хвороба, з якою можна і необхідно боротись, яку можна і необхідно перемагати!