Виїзні бригади медиків продовжують свою роботу

3 – копія

На Харківщині продовжується робота виїзних бригад медиків з приводу інформування населення про важливість профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань.

7 лютого фахівці ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» та КНП «Обласний центр онкології» відвідали поліклінічне відділення Нововодолазької центральної районної лікарні (ЦРЛ).

Під час заходу лікарі-онкологи провели обстеження 37 пацієнтів, з них 13 мають певні ознаки онкопатології, тобто  35 % від обстежених  потребують додаткових діагностичних досліджень.

Для медиків Нововодолазької ЦРЛ фахівці ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» провели лекцію щодо актуальності профілактики онкозахворювань в сучасному житті.

З відвідувачами поліклініки велась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливих способів попередження раку з використанням листівок та інших засобів наглядної агітації.

Спілкувались також на тему важливості своєчасної вакцинації онкохворих від грипу та COVID-19. Оскільки саме вони перебувають в групі ризику тяжкого перебігу цих інфекційних захворювань.

Нагадаємо графік роботи медиків:

– 08.02 бригада працює в поліклінічному відділення Красноградської ЦРЛ

– 09.02 – Лозівської ЦРЛ

з 10:00 до 15:00 години.

Важливо пам’ятати, що знання основних правил профілактики може значно знизити ризик захворювання на рак, а вчасне виявлення онкопатології – збільшити шанси на одужання.