Інформація про спалах інфекційних захворювань (оновлена)

Безымянный

Станом на 11.09.2017 нових випадків захворювань серед працівників бурової установки №25 Хрестищенського відділення бурових робіт філії бурової установи «Укрбургаз» Публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування» не зареєстровано. Захворілі продовжують лікування, стан їх задовільний.

У 8 хворих із 10 лабораторно підтверджено діагноз сальмонельозної інфекції, виділена Salmonella Еnteritidis. Одному хворому встановлено діагноз сальмонельоз клінічно та епідеміологічно. Хворому, який знаходиться на лікуванні у інфекційному відділенні Комунального закладу охорони здоров’я Карлівська центральна районна лікарня Полтавської області діагноз встановлюється.

За контактними продовжується медичне спостереження, результати їх бактеріологічного обстеження негативні.

За результатами бактеріологічних досліджень проб харчових продуктів, води, змивів з об’єктів зовнішнього середовища:

– у 3 пробах харчових продуктів із 8 виділена умовно – патогенна мікрофлора. Патогенні мікроорганізми, у т.ч. шигели, сальмонели не виділені;

– з 35 змивів досліджених на бактерії групи кишкової палочки та патогенну флору в 2-х виділена Salmonella Enteritidis, в 4-х – бактерії групи кишкової палочки.

– у пробі привізної питної води Красноградського комунального підприємства «Водоканал» присутні загальні колі форми в 100 см3.

Протиепідемічні заходи тривають.