Грибна небезпека восени

Безымянный

За наявності сприятливих погодних умов (помірно тепла та дощова погода) восени настає грибний сезон і тисячі людей виходять на «тихе полювання».

В Україні дикорослі гриби слушно називають «лісовим м’ясом», оскільки своєю поживністю вони не набагато поступаються м’ясу тварин і вважаються традиційним продуктом харчування.

Кількість їстівних грибів в Україні сягає 500 видів, хоча реально населення вживає в їжу лише 15—20 видів.

Поруч із їстівними грибами, в Україні росте близько 80 видів потенційно небезпечних для здоров’я отруйних грибів, із яких 20 видів особливо шкодять здоров’ю, а деякі — й життю людини.

За характером дії на людський організм отруйні гриби поділяють на 3 види: гастроентеротропні, нейротропні та гепатонефротропні.

Гриби першої групи, до якої належить печериця жовтошкіра, рядовка тигрова, ентолома жовтувато-сиза, викликають легкі отруєння, головним чином шлункові і кишкові розлади, симптоми яких проявляються через годину-дві після вживання грибів.

До отруйних грибів із нейротропною дією належать волоконниця Патуйяра, мухомори червоний і пантерний. Вони впливають на нервові центри, викликаючи блювоту, запаморочення, непритомність, галюцинації.

Найнебезпечніші для людини – отруєння грибами третьої групи, до яких належать бліда поганка, мухомори смердючий і весняний, павутинник оранжево-червоний, лепіота коричнево-червона, опеньок сірчано-жовтий несправжній, опеньок цеглясто-червоний несправжній. Смерть від токсинів блідої поганки настає на 2—5 добу, а від токсинів павутинника оранжево-червоного — навіть на 2—3-й тиждень після вживання гриба в їжу.

Слід пам’ятати: отруїтися можна й їстівними грибами, якщо вживати в їжу сирі, старі, червиві плодові тіла, в яких накопичилися продукти розкладання білків або токсини мікроорганізмів. Симптоми отруєння їстівними грибами можуть з’являтися в окремих людей, в яких утворюються антитіла проти грибних білків, особливо при частому і надмірному вживанні грибної їжі.

За останні 3 роки на території Харківської області від отруєнь дикорослими грибами постраждала 51 людина, з них померло 3 особи. Найбільше постраждалих було у 2016 році, коли отруїлось 29 мешканців Харківської області, у 2015 році постраждало 10 осіб, у 2014 році – 12 осіб. Серед осіб, що отруїлись протягом 3-х років, – 6 дітей (17%). У поточному році випадки отруєнь грибами на території Харківської області не реєструвались.

Основні правила, які допоможуть уникнути отруєння, розміщені на сайті Центру громадського здоров’я https://www.facebook.com/phc.org.ua/photos/pb.353667671424634.-2207520000.1505480769./721791617945569/?type=3&theater.

Якщо після споживання грибів ви почуваєтесь погано чи помітили ознаки отруєння у себе чи своїх близьких, негайно викликайте швидку медичну допомогу. До її приїзду промийте шлунок слабким соляним розчином. Пийте багато рідини. Навіть при полегшенні стану обов’язково зверніться до лікувального закладу.

При отруєнні грибами уникайте самолікування! Бо чим більше токсинів потрапить у кров, тим важчим буде перебіг отруєння.