Про реєстрацію спалаху інфекційних захворювань

Безымянный

За період з 12.10.2017 по 17.10.2017 серед мешканців смт. Андріївка Балаклійського району зареєстровано 7 випадків інфекційних захворювань, у т.ч. 2 дитини. Попередній діагноз – вірусний гепатит? Четверо захворілих з одного сімейного вогнища.

Всі захворілі госпіталізовані до інфекційного відділення КЗОЗ Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня», отримують лікування.

З метою локалізації та ліквідації спалаху фахівцями Балаклійської районної філії Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров´я України» проведено епідеміологічне розслідування. Спільно з лікувально-профілактичною мережею організовано та проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Для встановлення факторів передачі інфекції та джерела можливого інфікування, під час проведення епідеміологічного розслідування відібрані проби питної води для лабораторного дослідження. З метою активного виявлення захворілих проведено огляд контактних осіб та встановлено медичне спостереження за ними. Проведено заключну дезінфекцію у домашніх вогнищах та організованому колективі, який відвідують захворілі.

Протиепідемічні заходи тривають.