Про реєстрацію спалаху інфекційних захворювань (оновлена)

Безымянный

З метою недопущення подальшого ускладнення епідемічної ситуації з гострого вірусного гепатиту А, проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Балаклійській районній раді за участі завідувача відділення організації епідеміологічних досліджень державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України».

Станом на 24.10.2017 серед мешканців смт. Андріївка Балаклійського району зареєстровано 11 випадків вірусного гепатиту, у т.ч. шість із сімейних вогнищ (одна сім’я – 4 хворих та одна сім’я – 2 хворих).

Усі хворі продовжують лікування в інфекційному відділенні КЗОЗ Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня».

Діагноз гострий вірусний гепатит А підтверджено десяти хворим на підставі отриманих результатів лабораторних досліджень.

Лікувально-профілактичною мережею продовжується огляд та лабораторне обстеження контактних осіб за місцем проживання, навчання та роботи захворілих, подвірні обходи з метою активного виявлення хворих.

У пробах питної води, відібраних у вогнищах за місцем проживання та навчання захворілих, антиген вірусного гепатиту А не виявлено.

Протиепідемічні заходи тривають.