Про участь у селекторній нараді МОЗ України

im_21_10_15

19 жовтня 2015 року фахівцем ДУ «Харківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» прийнято участь розширеній селекторній нараді МОЗ України з керівниками регіональних управлінь охорони здоров’я.

Міністром охорони здоров’я України Олександром Квіташвілі анонсовано про старт першого туру додаткової трьохтурової імунізації проти поліомієліту, яку розпочато у відповідь на зафіксований в Україні підтверджений спалах поліомієліту.

Виданий відповідний наказ МОЗ України від 09.10.2015 №671 «Про затвердження Плану заходів Міністерства охорони здоров’я України щодо імунізації населення від поліомієліту на 2015 рік».

Керівники регіональних підрозділів з питань охорони здоров’я доповіли про стан готовності до проведення турової імунізації, розподілу отриманої поліомієлітної вакцини між закладами охорони здоров’я згідно з визначеними обсягами та інші проблемні питання. Ігор Перегінець, заступник Міністра охорони здоров’я України зазначив, що для проведення ефективної додаткової імунізації потрібна злагоджена робота всіх лікарів, співробітників підрозділів охорони здоров’я та МОЗ України: «Спалах поліомієліту вимагає від нас ефективних спільних дій, оскільки зараз на кону як здоров’я українських дітей, а також і позиція України у світі. У лютому 2016 року в Україну прибуде міжнародна місія для аналізу результатів проведеної програми імунізації.

Розраховую, що спільними зусиллями ми подолаємо це захворювання раз і назавжди, і збережемо статус України як країни вільної від поліомієліту».