Якісні лабораторні дослідження – запорука якісної діагностики та лікування!

diagn_11_08_15

Влітку і на початку осені найбільше занепокоєння викликають кишкові захворювання. Висока температура повітря, вологість сприяють розповсюдженню збудників кишкових інфекцій у зовнішньому середовищі. Серед широкого різномаїття кишкових інфекцій, що викликаються численними бактеріями з сімейства Enterobacteriaceae, провідне місце займають сальмонельози. Природна сприйнятливість людей висока, особливо серед дітей першого року життя та у людей похилого віку.

Епідеміологічними особливостями сальмонельозних інфекцій є: виникнення захворювань у вигляді спалахів з коротким інкубаційним періодом (в середньому 12-24 години), одночасне інфікування декількох осіб; провідна роль загального харчового продукту як фактора передачі інфекції; територіальна обмеженість спалахів – місцем придбання або споживання інфікованого харчового продукту; порівняно швидке припинення випадків захворювань після вилучення підозрілого продукту.

Резервуари і джерела збудника: багато видів тварин та птахів, зокрема сільськогосподарських, як диких так і домашніх.

Механізм передачі збудника – фекально-оральний; шлях передачі переважно харчовий; фактори передачі – продукти тваринного походження (м’ясні, молочні, яйця); менше епідеміологічне значення мають риба, рибні продукти, продукти рослинного походження (овочі, фрукти, ягоди), кондитерські вироби.

Найбільшу небезпеку, як можливі фактори передачі сальмонельозів, представляють продукти та страви, які проходять недостатню термічну обробку та/або зберігаються тривалий час без холодильника. При цьому, навіть при інтенсивному розмноженні сальмонел в харчових продуктах, їх органолептичні властивості (смак, запах) і зовнішній вигляд не змінюються.

Важливим у профілактиці сальмонельозної інфекції є проведення санітарно-гігієнічних заходів. Не можна недооцінювати значення особистої гігієни, правильного приготування і зберігання харчових продуктів.
У туристичних походах можна користуватися водою тільки з громадських колодязів або джерел. Не можна купатися там, де розташоване місце для водопою худоби або скидаються стоки, де стоять заборонні написи.
Визначити, що саме сальмонела спричинила захворювання допоможуть бактеріологічні дослідження матеріалу від людей та з об’єктів середовища життєдіяльності людини (харчових продуктів, води тощо), що сприятиме своєчасному і якісному лікуванню та проведенню протиепідемічних заходів.

Зазначені лабораторні дослідження на наявність сальмонел та інших збудників інфекційних захворювань проводяться в бактеріологічній лабораторії відділу дослідження біологічних факторів ДУ «Харківський ОЛЦ ДСЕСУ» висококваліфікованим персоналом, який має якісну професійну підготовку та значний практичний досвід, що в комплексі гарантує достовірність та якість результатів. У разі потреби Ви можете звернутися у договірний відділ ДУ «Харківський ОЛЦ ДСЕСУ» за адресою: м. Харків, Помірки, 70, тел. 315-04-13.