Сіль та здорове харчування

Найбільш суперечливим продуктом у раціоні харчування є звичайна сіль, яку поряд з цукром називають  «білою смертю». Сіль є необхідним продуктом для нормального функціонування всіх органів і систем людини. У хімічному складі солі присутній натрій –  важливий мінерал, який спільно з калієм розподіляє рідину в організмі людини, регулює її баланс, підтримує рівень рН. Крім цього, натрій  потрібний для відтворення соляної кислоти, необхідної для нормального травлення.

Корисна в певних пропорціях кухонна сіль здатна при незначному перевищенні збільшити навантаження на серцевий м’яз, печінку, нирки, спровокувати сильний головний біль. Наукові медичні дослідження показали, що люди, схильні до надмірного споживання солі, ведуть переважно малорухливий спосіб життя. Поступово вони починають значно гірше мислити, у них знижується концентрація уваги. Істотне перевищення  споживання солі призводить до активного виведення з організму калію. У результаті відбувається затримка рідини, поява набряків. При надмірному споживанні солі піддають свій організм серйозній небезпеці люди, схильні до підвищення  артеріального тиску.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) давно б’є на сполох: у світі зростає кількість інсультів та інфарктів. Їх головна передумова – гіпертонія, а одна з провідних причин останньої – зловживання сіллю.

Згідно з  даними Міністерства охорони здоров’я України  за 2014 рік, кожен українець в середньому щодоби вживає 10-15 грамів солі,  тоді  як  ВООЗ рекомендує не більше 5 грамів (близько однієї чайної ложки) солі, що міститься у всіх спожитих протягом доби харчових продуктах та стравах. Статистика свідчить, що можна було б уникати 1,7 мільйона випадків смертей в Україні щорічно, якщо скоротити споживання солі до рекомендованого рівня.

Понад 70% солі ми споживаємо у складі таких продуктів як хліб, технологічно-оброблені продукти (м’ясні, рибні, солоний сир, солоні овочі, готові соуси та інш.). Тобто   щодня з готовою їжею ми вживаємо велику кількість солі, часто не помічаючи цього. Обов’язково слід контролювати    споживання солі людям, що прагнуть знизити масу тіла, оскільки надлишок солі призводить до набряків. Вважається, що один зайвий грам солі сприяє затримці в організмі 100 мл рідини. Кухонна сіль є природним підсилювачем смаку, вона сприяє неконтрольованому переїданню, збільшенню маси тіла. В результаті створюється додаткове навантаження на серцево-судинну систему та  опорно-руховий аппарат.

Щоб зберегти своє здоров’я необхідно звести споживання солі до мінімуму.

Практичні рекомендації щодо  зменшення вживання надлишкової солі:

1.      Споживайте натуральні, необроблені харчові продукти.

2.      Пам’ятайте, що основна кількість солі міститься у технологічно-оброблених продуктах, тому читайте етикетки на продуктах та вибирайте ті, які містять меншу кількість солі.

3.      Додавайте мінімальну кількість солі при приготуванні їжі.

4.      Обмежуйте та уникайте вживання солоної риби, соусів, оливок, квашеної капусти, солоних огірків і помідорів та інших продуктів з великим вмістом солі.

5.      Приберіть сільничку зі столу.

6.      Замість  соусів та солі додавайте у страви  приправи та  зелень.

7.      Для приготування м’ясних маринадів і соусів використовуйте,  як основу, сік апельсину, лимону, лайму, ананасу  тощо.

Формувати  звичку  вживати менше солі необхідно з дитинства. Якщо  хочете  заохотити

дитину їсти здорову їжу, то і самі маєте харчуватись правильно. Будьте прикладом для своїх  дітей!